Get 30% off our store with coupon code 30PERCENTOFF!
הכללהיות אמאמסיבות וימי הולדת

קרנבל של מסיבה

אתמול, י"ג בסיון, היה יום ההולדת הרביעי של סיון החמודה ולכבוד זה ערכנו לה מסיבת יום הולדת.

בהיותה בת קטנה עם שני אחים גדולים שכבר ראתה מסיבות יום הולדת של אחיה, ובהיותה ילידת מאי כך שחוותה מסיבות יום הולדת של כל החברים בגן במשך כל השנה, סיון ידעה בדיוק מה היא רוצה: מסיבה עם הפעלה ועם קישוטים ועם כל החברים.

אבל בכל זאת היא רק בת ארבע כך שבמהלך החודשים האחרונים וככל שיום ההולדת שלה התקרב היא הספיקה לשנות את דעתה כמה פעמים… בתחילה היא רצתה מסיבת נסיכות. אחר כך מסיבת פיראטיות, אחר כך מסיבת מיקי מאוס…

בכל מקרה, אני כבר מזמן החלטתי שאני לא מזמינה יותר מפעילים לימי ההולדת של הילדים ושאם ההורים שלי היו מספיק מוכשרים להפעיל אותנו בעצמם אז גם אני יכולה בהחלט לעשות את זה, בטח ובטח עם שלל הפתרונות שיש היום, ויצאתי לחפש משהו מיוחד.

וכמו שאומר הפתגם: "יגעת ומצאת- תאמין"!

פגשתי אישה מקסימה בשם יעל, שהקימה עסק בשם "מסיבה בקליק – ימי הולדת בהפעלה עצמית". בדיוק מה שחיפשתי.

היא משכירה ערכות הפעלה לימי הולדת, לפי נושאים ולפי גילים – בהתאם לאופי המסיבה והילד הפרטי שלכם, כך שבעצם לא נשאר למארגן המסיבה לעשות שום דבר כמעט! אם בשנים הקודמות כשהכנתי מסיבת פיראטים או מסיבת המירוץ למליון עשיתי הכל בעצמי, מאלף ועד תו, והשקעתי עשרות שעות בתכנון והכנה, הרי שבמסיבה בקליק הכל מגיע מוכן לשימוש. החלטתי לעשות נסיון.

התלבטתי בין כמה ערכות יום הולדת, ובסופו של דבר בחרתי בערכת יום הולדת קרנבל, שנראתה לי הכי מתאימה לגיל הילדים בגן של סיון. מסתבר שזו הערכה הכי מסובכת שלה… כמה אופייני לי.

ברגע שבוחרים ערכה, מבצעים הזמנה ויש שתי אפשרויות – להגיע לקחת אותה או להזמין משלוח. אני נסעתי לקחת אותה מיעל בגן יבנה. היה שווה כי ככה ראיתי את מחסן הקסמים שלה עם כל האביזרים, ההפתעות והפרסים שיש לה. קיבלתי שירות טוב, הסברים ועוד המון רעיונות.

כל מה שנשאר לי ביום היום הולדת היה לנקות ולסדר את החצר, להכין את השולחן, לתלות את הקישוטים ו… זהו בעצם.

כיון שסיון מאד רצתה להיות נסיכה ביום הולדתה, החלטתי לדאוג לה לקישוטי נסיכות ורודים. סרטים על השולחן.

כתרים על הקשיות ועוגת סוכריות על מקל

וגם דגלי נסיכות ורודים ויפים להשלמת האוירה

מאד רציתי להתכונן ולהכין את המשחקים, אבל החבילה הגיעה מ"מסיבה בקליק" בתוך מזוודה אחת גדולה, עם כרטיסיות גדולות וברורות עליהן רשומים המשחקים לפי גיל ורמות קושי כך שממש לא היה לי מה לעשות. נאלצתי לנוח צהריים עד שהילדים הגיעו.

אחר הצהריים ילדי הגן הגיעו והתחלנו בחגיגה. הנסיכה שלי כל כך התרגשה!

חיכינו שהילדים יתאספו ואז כולם ישבו על המחצלת וסיפרתי להם שסיון, לכבוד יום ההולדת שלה, רוצה להפוך לנסיכה אמיתית ליום אחד. הכל אמת לאמיתה, הילדה הכריזה על כך כבר מזמן… כדי להפוך לנסיכה היא תיכנס לרגע הביתה וכולנו נחכה לה כאן בחוץ. שלחתי את כלת השמחה הביתה וסגרתי את הדלת אחריה.

בינתיים, החלטנו לערוך לנסיכה שלנו קבלת פנים נסיכותית. חילקתי לילדים פונפונים של מעודדים, הצבתי אותם בשני טורים והסברתי להם שכשסיון תבוא היא תצעד באמצע והם יעשו גשר עם הפונפונים. אבל עד שהיא תבוא יש זמן לערוך חזרות. אז כל פעם ילד אחר צעד באמצע ושאר הילדים עשו גשר עם הפונפונים. עד שהנסיכה האמיתית יצאה אלינו והצטרפה…

אחר כך כולם ישבו במקומות וסיון על כס המלכות שלה והקראתי להם כמה מילות פתיחה – הכל כתוב בכרטיסיה שהגיעה עם הערכה כמובן.

ואז החלטנו שבמסיבה, חייבים ליצן.

ואצלנו במסיבה, יהיה לא רק ליצן אחד אלא המון ליצנים. אצלנו במסיבה כל ילד יהפוך לליצן. חילקתי לכל הילדים אפים אדומים של ליצנים.

ושיחקנו משחקים מצחיקים עם ליצנים.

אחרי הליצנים סיון התעייפה מכובד האחריות שבנסיכות והחליטה לחזור להיות ילדה. היא נכנסה להחליף בגדים וגם אנחנו החלטנו להפתיע אותה ולהחליף בגדים עוד פעם!

הפעם חילקתי לילדים המון אביזרים: כובעים, מטפחות, עניבות ועוד, וכשסיון יצאה פצחנו בריקודים סוערים, כל הילדים עשו רכבת ארוכה אחרי סיון ועוד משחקים מוזיקליים חמודים ומהנים.

לאחר שעה ארוכה של כיף וריקודים עשינו הפסקת שתייה ואז כשכל הילדים ישבו במקומותיהם הצעתי להם שנצא לטייל קצת בג'ונגל. ההיענות הייתה פה אחד כמובן. כל ילד קיבל מסכה חמודה של בעל חיים, פיל, חזיר, פרה, חמור, אפרוח ועוד. הילדים היו כל כך חמודים במסכות האלו! אפילו האמהות שעד אז היו עסוקות בפטפוט אלו עם אלו קמו בהתלהבות לצלם כל אחת את הילד שלה…

אחרי תהלוכת החיות, כל ילד קיבל מיקרופון מתנפח ושרנו כולנו ביחד שירי יום הולדת לסיון החמודה, ולסיום כל ילד הגיע לסיון עם המיקרופון שלו ובירך אותה לרגל יום ההולדת.

אז גם הבאנו את העוגה, הרמנו את סיון כמיטב המסורת וחילקנו לילדים פיצות, טרופיות והפתעות ותם טקס יום ההולדת…

עד לשנה הבאה…

לסיכום החוויה אני יכולה להגיד כמה דברים:

א) יום הולדת שאמא/אבא מארגנים שווה פי כמה וכמה מיום הולדת עם מפעיל חיצוני, טוב ככל שיהיה! החוויה שהילד מקבל, בכך שהוא רואה שאמא/אבא משקיעים בהכנות, במעורבות, עושים צחוק מעצמם (מה לעשות זה חלק מהעניין…) – זה משהו שהילד יזכור לשנים רבות קדימה הרבה יותר מאיזה ליצן שיביאו לו.

ב) חובה להיות מוכנים נפשית לבלגן! ולגמישות בתוכנית. את זה אני כבר יודעת מימי הולדת קודמים, אבל למי שזה הפוסט יום-הולדת הראשון שלי שהוא קורא, שייקח את זה בחשבון.

ג) אם התלבטתי בהתחלה לגבי המחיר, אז אין שום התלבטות. בדיעבד- גם יום ההולדת פיראטים שהכנתי בזמנו לאסף עלה לא פחות, וגם יום ההולדת המירוץ למיליון עלה כמעט אותו הדבר. וזה בלי להתחשב בעשרות שעות העבודה שהשקעתי…

ד) והכי חשוב- הסיפוק העצמי. לי לפחות זה עושה את זה. שאני יודעת שעשיתי משהו בשביל ועם הילדים שלי, משהו שלא יצא לי לעשות עוד הרבה פעמים כי עוד יומיים בערך הם כבר יגדלו ויפרחו ויעזבו את הקן ואז מה יישאר לי? תמונות שלהם מתפקעים מצחוק מאיזה מפעיל שהבאתי במיטב כספי? לא. אני רוצה להיות זו שהם צוחקים איתה בתמונה!

ותעזו להגיד שאני פתטית.

דרך אגב, ב"מסיבה בקליק" תמצאו עוד המון ערכות יום הולדת בכל מיני נושאים ולכל מיני גילים שווה להציץ באתר- http://www.clickparty.co.il/ , או בעמוד הפייסבוק – https://www.facebook.com/mesibabeclick שלה.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of